• +48 664 332 220
  • fundacja@fioletowypies.pl
  • Opole, Woj. Opolskie, Polska

Ciepły kąt

Dla każdego psa, kota czy innego zwierzaka, które staje się naszym podopiecznym staramy się znaleźć dobry dom i kochającego człowieka.

Opieka medyczna

Zwierzęta, które trafiają pod naszą opiekę często potrzebują specjalistycznego leczenia. W miarę możliwości pomagamy również osobom prywatnym w leczeniu zwierząt.

Edukacja

Prowadzimy zajęcia, realizujemy projekty i edukujemy przy każdej możliwej okazji w tematyce ochrony zwierząt, prawidłowej opieki, walki z bedomnością.

POMÓŻ

Czasami wystarczy mieć odwagę nie odwracać wzroku

Fundacja Fioletowy Pies działa nieprzerwanie od 2008 roku

W tym czasie udało nam się pomóc setkom zwierząt. Od interwencji i znalezienia nowych domów dla zwierząt bezdomnych i porzuconych, leczenie i rehabilitację, przez prowadzenie akcji kastracji wolno żyjących kotów, edukację w szkołach i na miejskich imprezach .

Pies w typie amstaffa

Wesprzyj

Aktualnie prowadzone zbiórki

Mamy ograniczone zasoby osobowe i finansowe, mimo wszystko staramy się nie odmawiać pomocy. Jeśli podoba Ci się to, co robimy i możesz wesprzeć naszych aktualnych podopiecznych bardzo dziękujemy

300

Zaopiekowanych zwierząt

18

Pozyskanych dotacji

60

Akcji edukacji dzieci

16

Wolontariuszy

Poznaj nasz team

Wolontariusze

Magda Stefańska

Magda Stefańska

Założycielka Fundacji
  • Status:Prezes Zarządu
  • Staż:14 lat
  • Kontakt:fundacja@fioletowypies.pl

Pomysłodawczyni i założycielka Fundacji Fioletowy Pies. Najlepiej wie, który weterynarz przyjmie ją od ręki w środku nocy, w którym hoteliku wezmą pod dach kolejną kocią rodzinką i jakie warunki powinna spełnić osoba, której powierzy zwierzaka.

Zostań wolontariuszem

Jeśli chcesz aktywnie pomagać, brać udział w interwencjach, możesz służyć transportem lub masz możliwość zostania domem tymczasowym - wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą

    zostań naszym sponsorem

    Dlaczego warto nas wspierać?

    Jesteśmy fundacją, która nie działa dla zysku. Nasze intencje są dobre, a działania przemyślane. Fundusze, które otrzymujemy w 100% przekazywane są na pomoc potrzebującym zwierzętom.

    Wszystkie osoby działające w Fundacji to wolontariusze nie pobierający żadnego wynagrodzenia za swoją pracę.
    • Promocja Twojej firmy

      Często zarówno bierzemy udział jak i organizujemy różnego rodzaju eventy, w których będziesz mógł wziąć udział jako nasz sponsor. Umieścimy również Twoje materiały promocyjne na naszym stoisku. Mocno działamy w mediach społecznościowych. Zajrzyj do nas.

    • Współpraca dedykowana tylko dla Ciebie

      Możesz zostać jedynym sponsorem konkretnej akcji, projektu lub wirtualnym opiekunem jednego zwierzaka.

    • Dowiedz się więcej

      Skontaktuj się z nami a postaramy się znaleźć dogodną formę współpracy.

    Zostaw swój kontakt

      miło być docenionym

      Dziękujemy

      Fundacja, która zareagowała na zgłoszenie. Interwencyjnie zabrała psa, który był w bardzo złym stanie. Psiak ma już nowy, dobry dom. Dziękuję za reakcję i szczęśliwe zakończenie!
      Andrzej
      Najwspanialsi ludzie pod słońcem, uratowali kocią rodzinkę z naszego osiedla i jako jedyni zainteresowali się tematem. Dostałam kontakt od koleżanki, która adoptowała psa i była bardzo bardzo zadowolona ze współpracy z Fundacją. Mogła liczyć na pomoc na każdym etapie. ❤
      Anna
      Fundację prowadzą ludzie którzy całe swoje życie poświęcili pomocy, ratowaniu i walce z bezdomnością zwierząt. Kochają zwierzęta a one bezgranicznie kochają ich. Zawsze dobro zwierząt stawiają na pierwszym miejscu. Nigdy nie odmawiają pomocy .To najlepsza najbardziej uczciwa fundacja.
      Brit